Informace o nás

Důležitou zárukou mladistvého vzhledu obličeje i ve vyšším věku je fyziologické vyztužení obličejového skeletu vlastními zdravými zubními oblouky.

Zdravé zuby, sliznice a tkáně kolem nich jsou neméně důležitou podmínkou celkového zdraví a to zejména cévního, kardiovaskulárního a imunitního systému.

Na obrázku je znázorněno krevní řečiště, kterým mohou 
v dásňových kapsách žijící bakterie a produkty jejich metabolismu  proniknout do celého těla a tím způsobit bakteriemii-tedy zaplavení organismu bakteriemi se všemi závažnými následky.Dle stavu imunitního systému mnohdy
i fatálními následky. Pro zvětšení obrázku na něj klikněte >>

 Tyto poznatky posledních desetiletí vedly náš tým k orientaci na dosud nejdokonalejší technologii v zubní medicíně 21. století. Za tu považujeme  mikroinvazivní, sterilní, bezpečné a téměř bezbolestné ,vysoce efektivní ošetření mnoha zubních problémů pomocí laserové technologie. Přístroj KaVo KEY Laser III 1243 svým unikátním systémem zpětné vazby zaručuje zničení veškerých bakterií i jejich choroboplodných zárodků,sterilní odstranění  nemocných, tedy patologicky změněných struktur jak zubních, tak i dásňových či parodontálních, bez poškození struktur zdravých.Takto velmi účinně,dokonale a rychle ozdravuje nejen chrup ale i celý organismus.

Pacientům se dostává téměř relaxačního pobytu u zubního lékaře bez nepříjemných bolestivých pocitů z vibrující "zubní vrtačky". Nic nevibruje, laser svítí, odpařuje, sterilizuje a léčí tím, že ničí veškeré bakterie i choroboplodné zárodky aniž to pacient nějak výrazně vnímá.


Certifikáty a osvědčení

/album/fotogalerie-o-nas/img-0019u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0020u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0021u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0022u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0023u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0024u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0025u-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/img-0026u-jpg/

—————